Şirket Profili

FİRMA ADI : ABM MUHENDİSLİK MİMARLIK İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
KURULUŞ TARİHİ : 2002

KURUCU ORTAKLARIMIZ 1988 YILINDA BİRLİKTE BAŞLADIKLARI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN 1992 YILINDA MEZUN OLDUKTAN SONRA ÜLKEMİZİN ÖNCÜ FİRMALARINDAN
YÜKSEL PROJE, YÜKSEL İNŞAAT, EKUR PROJE , ATAMAN İNŞAAT, TORA PETROL, BP GİBİ FİRMALARDA 10 YIL SÜREYLE EDİNDİKLERİ BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ 2002 YILINDA ABM MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FİRMASI ALTINDA BİRLEŞTİRMİŞLERDİR.

Firmamız inşaat sektöründe faaliyet konusuna giren alanlardaki teknolojileri yakından takip eden ve kazanılmış deneyimleri kaliteli uygulamalara dönüştüren yapısı ile ABM MÜHENDİSLİK, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir. Sahip olduğumuz en değerli sermayenin çalışanlarımız ve hizmet verdiğimiz müşterilerimiz olduğu bilinci ile sürekli gelişen ve büyüyen bir iş hacmine sahip bulunmaktayız. Teknik bilgi birikimimiz ve teknik kadromuz ile sürekli yeni ve uygulanabilir teknolojileri,iş güvenliği ve kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler ile birlikte sunmaktayız.

FALİYETLER : İNŞAAT SEKTÖRÜNDE HER TÜRLÜ ALTYAPI VE ÜSTYAPI İŞLERİ